Słowem wstępu
Joe Hill to amerykański pisarz, którego proza oscyluje wokół grozy, horroru i obyczaju. Początek jego kariery datuje się na rok 1997, kiedy to debiutował opowiadaniem 'The Lady Rests'. Od tego czasu pisał i publikował w magazynach kolejne teksty.

W roku 2005 ukazała się pierwsza książka Hilla, zbiór opowiadań 'Upiory XX wieku'. Książka zyskała bardzo dobre opinie wśród krytyków i czytelników, zdobyła też prestiżowe nagrody Bram Stoker Award czy British Fantasy Award. O tym jakie wrażenie wywarł na odbiorcach debiut Joe'ego może świadczyć fakt, iż zaraz po informacji, że pisarz pracuje nad swoją pierwszą powieścią, wytwórnia filmowa Warner Bros. nabyła prawa do ekranizacji książki. 'Pudełko w kształcie serca' trafiło do księgarni w roku 2007.

Wtedy też okazało się, iż Joe Hill to syn Stephena i Tabithy King.
Galeria: Sindiecate - Locke & Key
The Sindiecate jest projektem skupiajacym piątkę artystów: Davida Lafuentea, Jorge'a' F. Munoza, Jamesa Harrena, Ryana Ottley'a i Mike'a Choi. jego ideą jest promowanie niezależnych komiksów. W każdym tygodniu twórcy wybierają jeden tytuł i każdy z nich rysuje jedną grafikę nim inspirowaną. Prace pojawiają się od poniedziałku do piątku. Pomiędzy piątym a dziewiątym września ukazały się grafiki związane z komiksem "Locke & Key". Oto one:

Kliknij, a pojawi się powiększenie
Kliknij, a pojawi się powiększenie
Kliknij, a pojawi się powiększenie
Kliknij, a pojawi się powiększenie
Kliknij, a pojawi się powiększenie


copyright © 2010 - 2020 joehill.pl     e-mail     design by Mike Draven / Darek Kocurek / Vincent Chong