Komiks „Lodówka pełna głów” wreszcie w Polsce

W październiku 2021 roku w USA do sprzedaży trafił komiks Lodówka pełna głów, będący kontynuacją „Kosza pełnego głów” Joego Hilla. W Polsce wydawcą Hill House Comics jest Egmont, który ogłosił wtedy, że komiks ten podobnie jak pozostałe z serii, ukaże się w Polsce. Niestety polska premiera przesuwała się kilkukrotnie ale w końcu jest ostateczna zapowiedź. „Lodówka pełna głów” ma zapowiedzianą premierę na 25 września, jednak niemal na pewno komiks będzie można już kupić na Międzynarodowym Festiwalu Komiksów i Gier w Łodzi w dniach 14-15 września.

Komiks ten tworzą już inni artyści niż „Kosz pełen głów”, scenariusz napisał Rio Youers a za stronę graficzną odpowiada Tom Fowler.

Mordercza kontynuacja przeboju Hill House Comics – „Kosz pełen głów”! Tajemniczy topór, który podczas huraganu z 1983 roku rozpętał pandemonium na Brody Island, od roku spoczywa na dnie zatoki, ale nic o takiej mocy nie może pozostać ukryte na zawsze. Calvin Beringer i Arlene Fields, para spędzająca wakacje na wyspie, poznaje mroczną stronę Brody Island, kiedy ich plażowanie kończy się odkryciem czegoś o wiele ostrzejszego niż morskie szkło.

Powróćmy na krwawą wyspę Brody w nowym, porywającym komiksie autorstwa herosów horroru: scenarzysty Rio Youersa (powieść „Śpiące królewny”), rysownika Toma Fowlera (liczne prace dla DC, Marvel, Image, Dark Horse), inkera Craiga A. Taillefera i kolorysty Billa Crabtree!
Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach „Refrigerator Full of Heads” #1–6 oraz szkice i projekty. Komiks dla dorosłych.