Spotkania z Hillem i jego plany na przyszłość

Joe Hill na trwające właśnie wakacje zaplanował kilka spotkań z czytelnikami, w USA ale także w Europie. 13 lipca przyjechał do miasta Lovell w stanie Maine gdzie przeczytał fragment nowej powieści „King Sorrow”. Co ciekawe, na spotkaniu pojawił się Stephen King.

15 lipca Hill zawitał do Exeter w stanie New Hampshire gdzie poprowadził dyskusję na spotkaniu z pisarzem Paulem Tremblayem. 9 sierpnia Joe przyleci do Europy, w mieście Aarhus w Danii weźmie udział w Trzecich corocznych warsztatach poświęconych strachowi. Wygłosi tam mowę zatytułowaną „Living in Fear: The Art of Horror”. Spotkanie odbędzie się o godzinie 10:15, ale autor zamierza spędzić na Uniwersytecie Aarchus cały dzień. Kolejnego dnia, 10 sierpnia, Hill planuje wizytę w Kopenhadze ale szczegóły jeszcze nie są znane.

Joe Hill zdradził nad czym obecnie pracuje i czego można się w przyszłości spodziewać. W chwili obecnej przede wszystkim pisarz skupia się nad kolejną powieścią, która pojawi się po „King Sorrow”, gdzieś w 2026 roku. W międzyczasie jednak udało mu się stworzyć kilka opowiadań, jedno z nich będzie miało premierę we wrześniu w ramach Amazon Original Stories, będzie więc to ebook oraz audiobook.