„The Pram” – nowe opowiadanie Hilla

Niedawno Joe Hill opowiadał o swoich planach wydawniczych, wspominał wtedy, że we wrześniu w ramach Amazon Original Stories pojawi się jego opowiadanie. Znamy już szczegóły tego wydawnictwa, premiera zapowiedziana jest na 26 września, tekst nosi tytuł The Pram, a tak przedstawia się opis i okładki ebooka i audiobooka:

Obsesyjne pragnienie posiadania dziecka prowadzi męża do nieoczekiwanej manifestacji jego tęsknoty w koszmarnym opowiadaniu o marzeniach o ojcostwie. Gospodarstwo Willy’ego i Marianne w Maine obejmuje akry łąk i świeżego powietrza oraz odludną ścieżkę w lesie, po której Willy spaceruje i marzy. Kiedy pożyczył zepsuty stary wózek dziecięcy, aby przewieźć zakupy do domu, koi go chwiejny pisk kół. Podobnie jak słodkie gaworzenie małego dziecka, o którym Willy wie, że nie może być prawdziwe. Czy może? W tym pokręconym gąszczu życzenia się spełniają – ma to swoją cenę.
„The Pram” Joe Hilla jest częścią „Creature Feature”, zbioru diabelnie przerażających historii, od których przechodzą ciarki.

Ruszyła już przedsprzedaż opowiadania, można je zakupić TUTAJ.